Mimo iż od pierwszego turnieju charytatywnego CEO-CUP minął już ponad tydzień, to pomoc rodzinie Glazerów jest dopiero w początkowej fazie. Właśnie zaczęły się pierwsze działania wspierające potrzebującą rodzinę z okolic Tucholi, dla której została stworzona zbiórka pieniędzy podczas turnieju CEO-CUP.

Nowe posadzki zostały już wylane, dzięki czemu regionalna firma będzie mogła się zająć wyposażeniem wnętrz, dokładając w ten sposób symboliczną cegiełkę do jaśniejszej przyszłości Państwa Glazerów.

W turnieju wystąpiliśmy razem z naszym partnerem biznesowym - firmą Janusz PV.

Mogło być lepiej, ale liczy się wynik

Nasza piłkarska ekipa dała z siebie jak najwięcej i walczyła do samego końca. Pierwszy mecz otwierający turniejowe zmagania drużyny Lumifil został zakończony remisem (1:1), lecz to my mieliśmy przewagę przez większą część meczu i udało nam się wypracować więcej sytuacji podbramkowych. Niestety przed końcowym gwizdkiem tego meczu nie udało nam się wkopać piłki poza linię bramki drużyny przeciwnej, więc musieliśmy się zadowolić jednym punktem.

W drugim meczu spotkaliśmy się z gospodarzem turnieju. Mimo meczu pełnego walki do ostatniej minuty nie udało nam się pokonać rywala, lecz cała drużyna wykazała się dużym zaangażowaniem i pokazała wysoki piłkarski poziom.

Po dwóch pierwszych występach, które nie były dla nas wystarczająco zadowalające, daliśmy z siebie resztki sił, dzięki czemu pokonaliśmy naszego rywala i zajęliśmy drugą pozycję w tabeli (zaraz za gospodarzami).

Niestety bilans meczowy 1-1-1 nie pozwolił nam na awans do grupy o miejsca 1-3, więc by ulokować się na najwyższej możliwej pozycji, pozostało nam pokonać dwie drużyny z grupy o miejsca 4-6 - tak też zrobiliśmy! Dzięki temu ostatecznie zakończyliśmy turniej z dobrą czwartą pozycją.

W tym turnieju nie liczyła się pozycja w tabeli czy na podium. Podczas CEO-CUP liczył się wynik, a ten dla Państwa Glazerów był wymarzony. Wspólne połączenie sił z pozostałymi firmami fotowoltaicznymi było świetnym deserem dla rodziny w potrzebie, a rywalizacja boiskowa była wisienką na torcie - i dla osób zaangażowanych w zmagania piłkarskie, i dla wszystkich zgromadzonych kibiców.

Firma fotowoltaiczna wspierająca działania charytatywne

Jako Lumifil Innovations w zakresie możliwości staramy się wspierać różnego rodzaju akcje charytatywne oraz programy ochrony środowiska - między innymi wspieramy programy hodowlane ochrony zasobów genetycznych dla polskich pszczół.

Mamy świadomość, że życie wszystkich organizmów żywych na naszej planecie zależy w dużej mierze od nas samych, także serdecznie zapraszamy do zwiększania świadomości swojej oraz bliskich, a także do rozważenia przejścia na zasilanie energią odnawialną dzięki czemu:

    • zmniejszymy swoje rachunki za prąd,
    • staniemy się dużo bardziej niezależni względem elektrowni,
    • przyłączymy się do grona ludzi, którzy w ten sposób wspierają środowisko.

Jest to tylko część zalet płynących z korzyści posiadania instalacji fotowoltaicznej - w celu doinformowania się o pozostałych zaletach serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Fotowoltaika GrudziądzFotowoltaika KwidzynFotowoltaika BydgoszczFotowoltaika Toruń • Fotowoltaika Świecie • Fotowoltaika Brodnica


Copyright © 2021 Lumifil Innovations Sp. z o.o.

Wdrożenie: Studio113