• Szkolenia z fotowoltaiki
    Fotowoltaika

    Szkolenia z fotowoltaiki

Kursy z fotowoltaiki

Fotowoltaika - szkolenia

W Polsce na instalacje fotowoltaiczne decyduje się coraz więcej osób i firm. W ostatnich latach nastąpił w tym aspekcie wzrost o charakterze wykładnicznym, co pozwoliło naszemu krajowi przekroczyć w 2020 roku łączną moc 3 GW, na co złożyło się kilkaset tysięcy instalacji fotowoltaicznych. To kilkusetprocentowy skok w polskiej fotowoltaice.

Prócz plusów związanych z ekologią, dzięki fotowoltaice również Ty sam możesz zyskać szereg oszczędności, bowiem produkcja prądu pozwoli Ci uniezależnić się od rosnących cen prądu!

Prognozy dotyczące tej branży na kolejne lata są dobre, będą pojawiały się coraz wydajniejsze systemy fotowoltaiczne oraz magazyny energii, a co za tym idzie - liczba pracowników w firmach będzie się też zwiększała.

Fotowoltaika - szkolenia
Fotowoltaika - szkolenia

Grupa Lumifil Innovations bierze udział w rozwijaniu branży fotowoltaicznej, również poprzez prowadzenie szkoleń oraz wykładów dla zainteresowanych. Do takich zajęć można uwzględnić m.in. spotkania w ramach grupy Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu nad Wisłą.

Od 2016 roku funkcjonuje ustawa dotycząca Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), która pozwala dość prosto zainstalować u siebie mikroinstalacje fotowoltaiczne, z uwzględnieniem upustów i korzystnych dla prosumenta (właściciela fotowoltaiki) rozliczeń z operatorem energetycznym. Grupa Lumifil Innovations współpracuje z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych, magazynów energii oraz całego sprzętu, przeznaczonego do pozyskiwania energii ze słońca w naszej części Europy.

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i współpracy w zakresie organizacji szkoleń oraz wykładów, na tematy związane z fotowoltaiką w Polsce.

Fotowoltaika - tematy edukacji

Grupy docelowe szkoleń w zakresie fotowoltaiki

Wśród zainteresowanych edukacją w tematyce instalacji fotowoltaicznych, mogą być różne grupy społeczne oraz instytucje, np.: osoby prywatne (chcące nabyć wiedzę przed zainwestowaniem u siebie w fotowoltaikę), przyszli pracownicy, chcący działać w tym zawodzie, przedsiębiorcy planujący nawiązać współpracę, specjaliści w zakresie elektryki, architekci, pasjonaci fotowoltaiki, firmy państwowe, jak i instytucje samorządowe. Czego mogą dotyczyć szkolenia z fotowoltaiki m.in.?

systemy on-grid
Systemy On-grid
i Off-grid
prosumenci
Programy wsparcia dla prosumentów
magazyny energii
Magazynowanie energii
Systemy fotowoltaiczne
Systemy fotowoltaiczne
Fotowoltaika w Polsce
Fotowoltaika w Polsce
i na świecie
Fotowoltaika gwarantuje stabilność ceny za prąd
Prawo w Polsce
Moduły PV
Moduły PV
Fotowoltaika - parametry techniczne
Parametry techniczne
Inwertery
Inwertery
Kryteria doboru modułów PV
Kryteria doboru
modułów PV
Współpraca fotowoltaiki z innymi systemami
Współpraca fotowoltaiki z innymi systemami
Rodzaje zabezpieczeń fotowoltaiki
Rodzaje zabezpieczeń instalacji
Czynniki wpływające na wydajność fotowoltaiki
Czynniki wpływające na wydajność fotowoltaiki
Montaż paneli fotowoltaicznych
Montaż paneli fotowoltaicznych
Konserwacja paneli fotowoltaicznych
Konserwacja paneli fotowoltaicznych
Najczęstsze błędy przy montażu paneli fotowoltaicznych
Najczęstsze błędy przy montażu paneli fotowoltaicznych

Copyright © 2021 Lumifil Innovations Sp. z o.o.

Wdrożenie: Studio113