• Konstrukcje stalowe
    Lumifil Construction

    Konstrukcje stalowe

Hala stalowa

Stalowe hale magazynowe

Nowoczesne konstrukcje stalowe, które oferujemy zbudowane są z ram stalowych. Doskonały wygląd i świetna izolacja zapewniona jest dzięki stosowanym przez nas materiałom pokrycia dachowego i ściennego.

Wykorzystując optymalne parametry stali możemy budować konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i lekkiej konstrukcji. Współpracując z nami otrzymujesz nowoczesną, dopasowaną do Twoich potrzeb halę stalową.

Szkolenia fotowoltaiczne
Niedrogo i ekologicznie
Korzystne cenowo
Magazyny stalowe są jednymi z najbardziej przystępnych cenowo budynków do wzniesienia. Ponieważ wszystkie materiały budowlane są prefabrykowane, nie ma żadnych opóźnień na placu budowy. Każda część ramy pasuje do siebie idealnie, podobnie jak panele stalowe tworzące ściany i sufit.
Oznacza to, że postawienie budynku kosztuje mniej robocizny i nie ma nadmiaru materiału budowlanego, który musiałby zostać wywieziony na wysypisko. Stal sama w sobie jest również bardzo przystępnym cenowo materiałem budowlanym i lepszym dla środowiska. W przeciwieństwie do drewna, stal w 100% nadaje się do recyklingu - można ją przetapiać i używać wielokrotnie bez utraty jakichkolwiek jej właściwości.
Lumifil fotowoltaika
Płyta warstwowa

Poszycie płytą werstwową

Płyta PIR, PUR.
W przypadku pożaru, stalowa rama, panele ścienne i panele sufitowe nie będą się palić. Ze względu na nieprzepuszczalność stali dla ognia, firmy często otrzymują również niższe składki ubezpieczeniowe.
Szkolenia fotowoltaiczne
Pewne konstrukcje
Wytrzymałość
Magazyny o konstrukcji stalowej są zaprojektowane i zbudowane tak, aby wytrzymać silne wiatry i duże obciążenia śniegiem.
Stalowe budynki magazynowe spełniają wymagania przepisów budowlanych w Unii Europejskiej, więc wiesz, że są bezpieczne.
Lumifil fotowoltaika
Łatwa konstrukcja

Terminowa budowa

Materiały, które wchodzą w skład prefabrykowanych stalowych budynków magazynowych są szybkie w formowaniu, cięciu i spawaniu, więc wszystkie materiały budowlane mogą być dostarczone na plac budowy w ciągu zaledwie kilku tygodni, co również przyspiesza czas budowy.
Im szybciej magazyn o konstrukcji stalowej zostanie zmontowany, tym szybciej będzie mógł być wykorzystywany zgodnie z jego przeznaczeniem i tym szybciej firma zacznie odnotowywać przychody.
Wyroby ze stali nierdzewnej
Pewne konstrukcje
Niskie koszty utrzymania
Kolejną zaletą stali w porównaniu z drewnem jest to, że stal nie jest podatna na gnicie, pleśń czy grzyby.
Stal galwanizowana klasy komercyjnej nie rdzewieje. Nasze stalowe budynki magazynowe posiadają gwarancję trwałości przez 25 lat.
Lumifil fotowoltaika
Fotowoltaika GrudziądzFotowoltaika KwidzynFotowoltaika BydgoszczFotowoltaika Toruń • Fotowoltaika Świecie • Fotowoltaika Brodnica

Copyright © 2021 Lumifil Innovations Sp. z o.o.

Wdrożenie: Studio113